Güzellik

Evinizin kreminiz gibi parlamasını mı istiyorsunuz? Ne yapman gerektiğini gör

eçiçeklerin bir kısmı sizi yeni aromatik alan ve vücut bakımı 'Anthie' içine sokmaya başladı. KÜÇÜK GİZLİ DOĞAL KOZMETİK Dinamik ve şık hissetmek için ihtiyacınız olan her şeyi size vermekten çekinmeyin, çünkü bunu hak ediyorsunuz!

Etkileyici bir biçimde kadınsı, taze hafif badem çiçeği üst notaları ve zerafet ve zarafet katan çiçek nergis notaları ile birlikte muhteşem boyutuyla modern kadının güzelliğini ve ışıltısını ortaya koyuyor.

Gizli içeriği

Beyaz misk, vanilya, yasemin ve şakayıkla bir araya gelen clementine ve romantik amber grisin karışımı, baştan çıkarıcı bir his yaratır. Şehvetli biberiye ve baharatlı salvia, zerafeti duygusallık izleriyle yayar.

Çevre dostu

Vücut bakım ürünleri parabenler, alkol, silikon, izotiyazolinonlar, etanolaminler ve pigmentler içermez. Vücut bakım yelpazesi şişeleri 'I AM GREEN' sertifikasıyla% 100 geri dönüştürülebilir bastondan yapılmıştır.

Yenilenebilir soya fasulyesi kaynağından üretilen çevre dostu, aromalı solvent. Toksik değildir, alkol içermez ve 2,5 aydan fazla sürer. Aromatik balmumu% 100 sertifikalı soya balmumu, pamuk fitili ve pamuk lifi ipliğinden yapılır. Parafin ve mineral yağ içermez, sürekli yanma oranına sahiptir ve 40 saatten fazla sürer.

LITTLE SECRETS NATURAL COSMETICS ürünlerini Yunanistan'ın her yerinden ve her yerinden seçili güzellik noktalarında, otellerde ve spa sitelerinde bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!