Güzellik

Bu koku en derin halini ortaya çıkaracak! Onu tanımak istemiyor musun?

cennetin düşündüğünden daha yakın. Egzotik bir hedef dokunuşuna sahiptir ve sadece çekiciliğine boyun eğebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, sunduğu şey ile kendinizi keşfetmektir! B.U.'nun favori genç kokuları. Tüm duyularınızı yakalamak için geliyor! Direnebilir misin?

o Gizli cennetmoda ve tasarımdaki en son trendlerden ilham alan, büyüleyici renk ve desenleriyle, görünüşte egzotik ve yazlık bir ambalajda görünmesini sağlayarak sizi içeriğindeki gizli cenneti keşfetmeye davet ediyor. Gizli Cennetin kokusu seni baştan çıkarmak için "silahın".

Benzersiz kompozisyon

Yaz gezilerinizde sizi öne çıkaran koku. Eşsiz aroma, yasemin ve zambak çiçek notalarının yanı sıra portakal ve armutun meyveli notaları ile uyumlu bir şekilde harmanlanan vanilya ve misklerin egemen olduğu eşsiz kompozisyonundan kaynaklanmaktadır.

Yeni teklif Saklı Cennet yayınlandı Eau de toilette 50ml Aromasıyla sabahtan akşamaya gittiği için gün boyu ideal bir seçimdir. Deo Spreyi 150 ml Uzun süre kalıcı bir tazelik verir.

Bir kez daha B.U. çok farklı bir koku yaratır, ama aynı zamanda da … B.U. Yaz için mutlaka olmazsa olmaz bir seçenek. Kendi gizli cennetinizi keşfetmeye hazır mısınız?

Gizli cenneti keşfet ve eşsiz olmaya cüret et!
#BUHiddenParadise

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!