Poncik Mahmut
Lgbt Hayat

Ankara Lgbt Arkadaşlık

Ankara Travesti, Ankara Travestileri ve Travesti

LGBT üyelere özel sohbet ve arkadaşlık sitelerinde modern opsiyonlar veya Android Google play ve Apple Markette uygulamaları olan opsiyon maalesef çok yok, belki sadece bir tane. Hali hazırda olan LGBT ve diğer  sohbet ve arkadaşlık siteleri ise, son derece popüler. Ancak buna rağmen uluslar arası platformlarla ölçüşebilecek türden kullanıcı dostu bir masa üstü veya mobil arayüze ve Android Ve Apple uygulamalara da sahip değiller demek çok yanlış olmaz. Yinede Popüler mi diye sorsak ? Kesinlikle evet Çoooook diyebiliriz 🙂 Biz yinede sana AngelsTurkiye projemiz ile yeni bir alternatif oluşturmak istedik. Üstelik aşk için göz kamaştırıcı bir tasarımla sunuldu. Ve şimdilik ve uzunca bir süre tamamen ücretsiz. ilklerden olmanın ayrıcalıklarını göreceksiniz.

Nasıl görüneceğine sen karar ver

Söz konusu bir lgbt ohbet ve arkadaşlık platformu oluşturmaksa, farklılıklarında söz konusu olacağını unutma. Muhteşem seksi bir kadın vucuduyla, veya yakışıklı bir erkek vucuduyla sanal alemde var olmak bazıları için ilginç olmazmı ? Maalesef iç çamaşırı olmayan bir avatar seçemiyorsunuz ancak eşcinsel kimliğinizi veya içinizdeki kadını vey erkeği dolu dolu yaşamanız için sanal bir ortam. Evet tıpkı lgbt temalı Black Mirror Sezon 3 bölüm 3 de olduğı gibi bir konsept. E tabi o kadar da değil 😉

Lgbt arkadaşlık ve lgbt sohbet sitelerinin diğerlerine kıyasen Size çok değişik ve bambaşka bir platform sunuyoruz, bu kadar değişiklik bize fazla gelir diyorsanız, sitemize üye olmanıza gerek yok der miyiz? Demeyiz elbette… Çünkü içerisi tamamen eğlenceli olması için tasarlanmış sesli ve görüntülü görüşme yapabileceğin bambaşka bir platform. Bunlar çok sıradan şeyler diyorsan, seni arttırılmış gerçeklik ortamında kendi belirleyeceğin, ve dilersen kendi yüzünü ekleyebileceğin sanal bir vücutla gezmeye davet ediyoruz. Kendi sanal aleminde istediğin gibi görünmek sana kalmış.

istanbul lgbt arkadaşlık siteleri için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!